Produkty
Dodávané značky
CAD 2D, 3D
ke stažení

S námi budete silnější. I o prázdninách

Uvědomujeme si důležitost každého projektu, který nám svěříte do rukou. Ani léto nemusí nutně znamenat okurkovou sezónu. Jsou projekty, které běží svým tempem, jsou vázány na mnoho dalších dílčích úkolů, proto rozumíme vašim potřebám co se týče spolehlivých a včasných dodávek strojních komponentů. A proto vás chceme uklidnit, že i o prázdninách jsme tady pro vás.

Jste připraveni na léto? My ano

Prázdniny jsou za dveřmi. Doba dovolených a kýženého odpočinku. Dny volna s sebou však nesou i opačný efekt — mnoho firem, nejen na poli výrobních společností, omezuje během léta svou činnost, některé z nich dokonce zavírají své brány. To může někdy přinést komplikace jiným společnostem v souvislosti se zpožděnými dodávkami.

Samozřejmě, že i my v matis s.r.o. budeme užívat volných dní se svými blízkými, ať už u moře, na horách nebo u rybníka na chalupě. Ale na rozdíl od mnoha jiných firem před vámi dveře nezavřeme. Jsme tým a budeme fungovat celé léto tak, abyste to na kvalitě služeb vůbec nepoznali.

Aby to šlapalo jako hodinky

Dovolené máme naplánované a rozepsané dlouho dopředu tak, aby firma mohla šlapat na 100 %. Všechny povinnosti si rozdělíme, úkoly si předáme, kontakty nasdílíme, abychom každou zakázku zpracovali v co nejkratším možném čase.

Od začátku dbáme na vzájemnou zastupitelnost. Víme o svých projektech, takže se naši lidé mohou na dovolené věnovat opravdu jen těm příjemným věcem. Nemusí se stresovat, jak si jejich úkoly stojí a co všechno je čeká po návratu. Kolegové zvládnou po dobu nepřítomnosti všechno zpracovat a vyřídit.

Lidem myšlení, strojům dřinu

Toto moudro Tomáše Bati je vskutku nadčasové. Lidé nejsou stroje a odpočinek potřebují. To, co my děláme — dodáváme strojní komponenty ke stavbě jednoúčelových strojů pro automatizaci a mechanizaci — významným způsobem přispívá právě k robotizaci a automatizaci výrobních procesů. Takže svým způsobem napomáháme k ideálnímu stavu, kdy za lidi budou pracovat stroje a my budeme naplno využívat svůj mentální potenciál a užívat si svého volna mnohem častěji a bezstarostně. Než se tam ale dostaneme, tak pamatujte na to, že matis a jeho zaměstnanci jsou vždycky připraveni řešit vaše požadavky. V zimě, v létě, kdykoliv. Platí, že s námi budete silnější.

 

Všem našim zákazníkům a obchodním partnerům přejeme klidnou dovolenou prožitou ve zdraví a krásné léto.