Produkty
Dodávané značky
CAD 2D, 3D
ke stažení

O firmě

Historie

Firma matis s.r.o. vznikla v polovině roku 2001 převzetím hodonínské společnosti FIS s.r.o., působící na našem trhu od r. 1996. Po roce 2001 se společnost matis s.r.o. profiluje jako rodinná firma zabývající se dodávkami průmyslových komponentů a poradenskou činností ve strojírenství. Zpočátku se firma zabývala převážně dodávkami lineární techniky a hydraulických prvků Rexroth a šroubení Walterscheid. Později byl sortiment postupně rozšiřován o dodávky dalších strojírenských součástí a byla navazována úzká spolupráce s dalšími dodavateli těchto prvků z celé Evropy. Firma nyní sídlí v pronajatých kancelářských a skladových prostorech v Brně, v areálu MANAG na ulici Kaštanové v Brně, tzn. v blízkosti dálniční křižovatky D1 - D2, sjezd Brno-centrum (viz Kontakty).

Služby

V současné době firma matis s.r.o. nabízí dodávky komponentů lineární techniky, a to převážně přímo ze skladu v Brně. Dále dodáváme širokou paletu komponentů pro pohony a stavbu strojů, jako jsou převodovky, zdvižné převodoveky, ozubená kola, hřebeny, převody ozubenými řemeny, spojky atd. Ke každému z těchto prvků naše firma nabízí kvalifikovanou poradenskou činnost, zahrnující i návrh a kontrolu dodávaných komponentů, případně nejvhodnější výběr z našich produktů a to včetně cenové optimalizace. Není třeba dodávat, že naší snahou je poskytnout zákazníkovi komplexní servis a individuální přístup. Naším cílem je nadstandardní služba zákazníkovi než nabízí konkurence a to za výhodnějších cenových relací.

Produkty

Firma matis s.r.o., jak již bylo řečeno, nabízí strojírenské součásti a komponenty, které je možné rozdělit do tří základních skupin. První skupinou jsou prvky lineární techniky, včetně vodících tyčí, kuličkových šroubů a lineárních modulů s pohonem. Další rozsáhlou kapitolou jsou stavební prvky pro pohony, převody a mechanizaci. Do tohoto odvětví patří zejména ozubená kola a hřebeny, řetězové převody, řemeny a řemenice, klouby a kloubové hřídele, spojky, volnoběžky, kloubová oka, svěrná pouzdra a ostatní strojírenské součásti, jejichž přehled najdete na našich stránkách, případně v našich katalozích, které Vám rádi bezplatně na vyžádání zašleme. Třetí skupinou našeho sortimentu jsou šnekové převodovky, kuželové převodovky, zdvižné převodovky a motory.

Certifikát

Získali jsme certifikát Registru solventních firem, udělovaný společností Soliditet.

Certifikát - Registr solventních firem