Produkty
Dodávané značky
CAD 2D, 3D
ke stažení

Od ledna 2024 působíme v novém sídle

Na konci loňského roku jsme se přestěhovali do nových prostor v našem novém sídle na Rohlence při dálnici D1 u stejnojmenného odpočívadla.

Nový sklad sousedící s administrativní částí budovy má plochu více než 900 m². To nám umožní rozjet podnikání ve větším měřítku. Můžeme si dovolit naskladnit mnohem víc materiálu.

S většími skladovými zásobami zvládneme reagovat na potřeby zákazníků ještě rychleji

Část nové haly bude vyčleněna na drobné zákaznické úpravy. Nové prostory nám dovolují skladovat a dělit na žádanou délku i velké profily pro kombinované rolny WINKEL a to až do délky 12 m. Do haly jsme umístili jeřábovou dráhu k manipulaci s velkými a těžkými zakázkami.

Současně budeme moct provádět i montáže různých strojních uzlů přímo dle požadavků našich zákazníků.

Lukrativní lokalita a architektonicky nápadný exteriér jsme zvolili záměrně, aby byla firma vizuálně výrazná. Dvoupatrová administrativní část budovy nabízí pohodlné pracovní prostředí pro naše zaměstnance, zároveň tu jsou reprezentativní prostory pro návštěvníky ze strany klientů nebo dodavatelů.

Pokud má platit naše motto „S námi budete silnější“, tak v první řadě musíme být silní my sami. Cítíme, že k tomu nám nové sídlo pomůže.

Výhodu je také dobrá dostupnost a dojezdová vzdálenost pro zaměstnance, zákazníky i dodavatele, samozřejmě i dostatek parkovacích míst.

Věříme, že nové sídlo matis s.r.o. přinese nejen větší pracovní komfort našim lidem, ale že změnu pocítíte také vy, naši zákazníci.